Založ si blog

Vojna proti Európe


– Veľakrát sa stane, že premrháme príležitosť… tak, ako Židia, ktorí v Izraeli neustále čakajú na mesiáša a on tam pritom už dávno bol.

– V USA veľmi rozhodne bojujú proti snahe niektorých firiem získať monopolné postavenie. Dve politické strany môžu mať monopol aj naďalej.
,
– Do Európy prichádza v poslednom čase veľa migrantov… a migrifičov. 
,
_____________________
________________________
v parlamentnom bufete
,
FICO – “Penzistov mám veľmi rád… študenti cestujú zadarmo, niektoré súkromné podniky dostali milióny… a všetkým pracujúcim som daroval dobrý pocit, že to môžu zacálovať.”
,
KAŽIMÍR – “Budeme rozdávať, až kým nebude naša spoločná pokladnica prázdna. Potom si občania môžu posielať peniaze navzájom poštou.”
,
KALIŇÁK – “Najväčšiu žiadzu a drzosť z našich politikov má nepochybne suverén a frajer Matovič. Mohol by sa pokojne volať aj Mačovič.”
,
MATOVIČ – “Premiér je ako Jánošík… náš najväčší zbojník.”
,
PROCHÁZKA – “Politici zo všetkých opozičných strán sa naozaj veľmi snažia, ja nerobím vôbec nič, hrám mŕtveho chrobáka, ale aj tak mám stále najvyššie volebné preferencie. Na Slovensku to funguje tak, spomeňte si na Mečiara.”
,
VEDÚCI BUFETU – “Mne je teda naozaj šuma-fuk, že kto nám vládne, ak budeme mať 8%-ný rast hospodárstva, môže to byť aj sám Lucifer… alebo hoc aj Dzurinda!”
,
________________________
program na dnes
,
MANDOLÍNA KAPITÁNA CORELLIHO: Starý vojak z Gréckeho ostrova Kefalónia si už ani nebrnkne, mandolínu mu zabavila nemecká banka.
,
KROK DO TMY: Dokument. Na európsku pevninu vstúpila noha prvého afrického migranta.
,
ŽIVOT NA ÚTEKU: Seriál o bývalých úspešných podnikateľoch.
,
VNÚTORNÝ NEPRIATEĽ: Hlavný hrdina hororu pán Jerguš Bryndza je z polovice Maďar.
,
HRDINA PROTI SVOJEJ VÔLI: Rado Procházka, predseda strany Sieť, sa ani veľmi nesnaží, napriek tomu veríme, že nás tu všetkých zachráni._155__king_kong__
,
PLANÉTA OPÍC: Gorila je už nerozlučne spojená s Bratislavou, určitou útechou môže byť iba to, že v Hong Kongu majú King Konga. Škaredé opice v thrilleri ovládli celú zemeguľu, svojich vyvolených však rozmaznávajú, na dlani nosia.
,
MADAGASKAR: Dokumentárny film o čiernych Slovákoch, potomkoch nášho Mórica Beňovského, ktorí teraz migrujú na Slovensko.
,

VRAŽDA V ORIENT EXPRESE: Posledná nádej Európy práve zomrela vo vlaku plnom migrantov.
,

DOMOV, SLADKÝ DOMOV: Tá naša krajinka všetkým sa zapáči – aj orol lieta si tuná na tryskáči.
,

CHITTY CHITTY BANG BANG: Predvolebná televízna debata. To je zase vzájomného osočovania a ohovárania “či ty – či oni” a tiež rôzne “beng – bang”!
,155kingkong

KING KONG: Aj veľká americká Gorila drží niektorých ľudí pevne v hrsti.
,
ČIERNY KRÁSAVEC: Romantický film o migrantoch z Afriky.
,
NA ZÁPADE NIČ NOVÉHO: Reportáž. Nevieme prečo, ale v niektorých štátoch Európy majú stále vo zvyku lákať na svoje územie ľudí inej rasy, kultúry a vierovyznania.
,
GRAND HOTEL: Seriál o migrantoch z Afriky, ktorí si predstavovali Európu, ako luxusný hotel, ale skončia u nás v starej ubytovni.
,
ČIERNA MAČKA, BIELY KOCÚR: Slovenská verzia Rómea a Júlie po príchode afrických utečencov.

,
HOLLYWOOD TANCUJE A SPIEVA: Dokument o dávnych, pradávnych, šťastných, zlatých časoch, keď USA boli ešte hospodárskou, finančnou a kultúrnou veľmocou.
_155__keira_knightley_with_sword_by
,
PIRÁTI Z KARIBIKU: Podnikatelia zo Slovenska sa záhadne strácajú niekde v oblasti Bermudského trojuholníka. Podarí sa to už nášmu parlamentu alebo šumnej herečke Keire Knightley, vyriešiť radikálnym rezom?
,
KÝM SI SPAL: Strana Sieť je založená už viac ako rok, keby však nebolo poslanca Matoviča, o jej lídrovi Radovi Procházkovi by sme ani nechyrovali. Veľmi dojímavý film.
,
SPOMIENKY NA BUDÚCNOSŤ: Z televíznej diskusie vyplýva, že po mega-populistoch Mečiarovi, Dzurindovi a Ficovi logicky našim premiérom bude iste Igor Matovič.

,

Ctibor Filčík a Jela Lukešová vo filme Čisté ruky

Ctibor Filčík a Jela Lukešová vo filme Čisté ruky

________________________
galéria slávnych


Výborný Ctibor Filčík, napriek svojim nesporným kvalitám, bol viac divadelný a rozhlasový, ako filmový a televízny herec. V 60-tych rokoch minulého storočia spisovateľka Krista Bendová písala pre deti príbehy o Osmijankovi. Atrament na papieri zrejme ani nestihol zaschnúť a Ctibor Filčík ich hneď prečítal v rozhlase. Vždy som už pol hodinu pred začiatkom rozprávky na dobrú noc, sedel pripravený pri starom dedovom rádiu. To rádio bolo vtedy asi väčšie ako ja. Keď som počúval magnetizujúci hlas inteligentného herca Ctibora Filčíka, cítil som od samého blaha mravenčenie po celej hlave, ako keby mi niekto ískal vo vlasoch.

Gusto a Magda Husákovci

Gusto a Magda Husákovci

Filčíkovou životnou družkou, ako je známe, bola prvá manželka Gustáva Husáka, herečka z filmu “Vlčie diery” Magda Lokvencová. V tom čase mala už dvoch potomkov. Počas bašovania Gusta Husáka sťaby tajomníka a prezidenta v časoch zúriacej normalizácie, zaviedli v krajine zvýšenie príspevkov na deti a tiež výhodné pôžičky mladomanželom. Mnohým rodinám to vtedy v biede zrejme pomohlo, lebo nasledoval taký malý československý “baby boom”. Ratolestiam narodením v tomto období sa medzi ľudom hovorí aj “Husákové deti”. Môj obľúbený herec Ctibor Filčík spolu so svojou životnou partnerkou Magdou Lokvencovou, vychovávali Husákove deti už o celých 20 rokov skôr.
,

__________________________________________________________
námet – Michal Jaščur, Drahoslav Mika, Mate Cvetko
_____________________
___________________________
_
v295__sex_v_meste_ v295__bugar_bela_

——————————————————————————————-v288gasparovicv288richardrasi
——————————————————————————————v300radicovav300_bela_bugar
——————————————————————————————v294pociatekv294duray
——————————————————————————————
________________________________________________________
+ bonus
,
Zhruba pred 800 rokmi primigrovala do Európy lacná pracovná sila zo severnej Indie. Aj po stáročiach úporných snáh o integráciu sú títo občania Európskej únie ešte stále vykorisťovaný a diskriminovaný. video nemeckej televízie z 28. 8. 2015 – vojna proti európe – 

video českej televízie z r. 2008 – 
uloupené kosovo
,
____________________________________________
zdroj obr. 1 2 3 4 5

Škoda, že z Európskej únie nevystúpi Nemecko

26.06.2017

príklepy ● ● Máme garantované, že ceny energií sa nezmenia... a to ani v tom prípade, ak by mali klesať. ● ● Na mnohých miestach Slovenska sa už objavila panenka Mária... náš premiér viac »

Pinka je vták

14.06.2017

- ● Pašerácke lietadlo, ktoré k nám priletelo z Ukrajiny, sme hľadali dva dni. Turci ruskú stíhačku, ktorá narušila ich vzdušný priestor, odhalili už za dve minúty. - ● Aspoň počas viac »

Slnečné dievča

03.02.2016

Keď človek stretňe peknú ženu bontón káže, abi sa jej pozeralo do očú. Ale ak hrá krásavica vo filme je dovolené pozerať sa v kiňe na úplňe celé plátno. Ňežné špeciálne filmové viac »

Ivanka Trump a jej manžel Jared Kushner

Trumpov zať a poradca odmietol, že by mal nevhodné kontakty s Rusmi

24.07.2017 20:06

Zať a poradca amerického prezidenta Donalda Trumpa Jared Kushner trvá na tom, že žiadny z jeho kontaktov s Rusmi nebol nevhodný.

kamión, ťažká technika, pole, nákladiak

Prevádzačovi v USA, v ktorého prívese našli mŕtvoly a dehydrovaných ľudí, hrozí trest smrti

24.07.2017 19:03

Šofér nákladného auta, v ktorého prívese našli policajti 39 dehydrovaných ľudí na pokraji smrti a ďalších osem osôb, ktoré už boli mŕtve, by mohol podľa texaských zákonov dostať aj trest smrti.

Libra, Británia

Finančná situácia britského obyvateľstva sa rapídne zhoršuje

24.07.2017 18:00

Finančná situácia britských domácností sa v júli zhoršila najrýchlejším tempom za tri roky. Domácnosti si nemôžu dovoliť veľké nákupy.

vlajka, Londýn, Veľká Británia, Westminster

Britskí rodičia smrteľne chorého dieťaťa boj za liečbu vzdávajú

24.07.2017 17:06

Britskí rodičia nevyliečiteľne chorého 11-mesačného Charlieho Garda už netrvajú na experimentálnej liečbe a chcú sa s lekármi dohodnúť na tom, ako by ich synovi mohlo byť umožnené zomrieť.

kusi

satira, básňički, kresbički, pesňički (píšem kusou slovenčinou)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 234
Celková čítanosť: 392028x
Priemerná čítanosť článkov: 1675x

Autor blogu