– Medzi celebritami na Pereši pri Košicjach je pes Kusaj až na 3. mjesťe. – Prečo sa ten sitkom v jednej televízii volá „Kuťil s.r.o.“ keď domáci majster sa po slovenski povje „ezermešter“?
Pokračovanie článku– Medzi celebritami na Pereši pri Košicjach je pes Kusaj až na 3. mjesťe. – Prečo sa ten sitkom v jednej televízii volá „Kuťil s.r.o.“ keď domáci majster sa po slovenski povje „ezermešter“?
Pokračovanie článku– Ak sa dlho hráme na počítači, občas sa prehreje, potom prestane fungovať a môžeťe s ňím robiť, čo chcete, na ňič nereaguje. Prečo hovoríme v takom prípaďe, že zamrzol, keď je celkom evidentné, že sa zapjekol?
Pokračovanie článkuHaluški premjérki Radičovej: „Chcela bi som k všeobecnému blahu u nás prispjeť aj nasledovním receptom. Ako dobrá Slovenka rada varím brindzové haluški. Národné cíťeňje mi naozaj ňje je cudzje. Varím slovenski, pečjem slovenski! Haluški teda varím ňjelen v koaličnej kuchiňi, ale aj doma v tej svojej.
Pokračovanie článkuUkrajina podnikla masívny útok 75 dronmi na ruskú energetiku a zasiahla aj montážnu základňu Šáhidov v Donecku, Moskva kontrovala náletom 135 dronov.
Auto vytiahli policajti z dna priehrady pred dvoma týždňami.
Počas príhovoru novovymenovaným profesorom odkázal, že majú predpoklad prispieť k úspešnému napredovaniu našej vlasti.
Fabrika v júli oznámila, že po viac ako 150 rokoch končí a o prácu príde 200 zamestnancov.