PEGAS – Okrídlení kôň starích Grékov je ako mišlienka alebo ľudskí duch v rozlete. Grékov nekopala a nebozkala múza ale Pegas. Ak sa chcel antickí básňik dostať do višších sfér musel ho najprv Pegas silno kopnúť. ( zdroj obrázka: web )
Pokračovanie článkubulvár bez hraňíc ANDI NA ROZTRHANIE
Pokračovanie článkuDear Mr. President reportérka Zlaťica: Nachádzame sa práve v prezidentskej záhrade. Nehnevajte sa pán prezident, že Vás ruším pri každodennom relaxe. Zaujímalo bi ma … zúčastňíte sa referenda?
Pokračovanie článkuĎalšie názori, pripomienki a visvetleňia od odborňíka, prakticki na všetko. Penzionovaného príslušňíka policajného zboru a regionálneho politika, pána L. Cruchota. 1. otázka: Pracujem ako masérka v športovom klube, jeden borec sa však na mňa sťažoval, že tá moja masáž nestojí za ňič.
Pokračovanie článkuDoma deťi z pohodivišli si na jahodi.
Pokračovanie článkuMám tu zase pár nezodpovedaních otázok od čitateľov, takže odchádzam za susedom pánom Ludovicom Cruchotom. Dúfam, že svojho suseda s tími neustálimi otázkami, veľmi nehnevám, pretože pán žandár vo víslužbe je, ak to ešte neviete, bívalí policajt.
Pokračovanie článkuPočas stretnutia ruského vodcu s Orbánom v Kremli upútala pozornosť prekladateľka maďarského premiéra.
Druhé kolo rokovaní nadväzuje na stretnutie, ktoré sa pred týždňom uskutočnilo v Ženeve.
Maďarský premiér je považovaný za hlavného spojenca ruského vodcu v EÚ.
Bolo že to slávy, keď v Senci prestrihávali pásku na otvorení prvého diaľničného úseku. Tých bezmála 17 km z Bratislavy bolo na svete. Uplynulo polstoročie a do Košíc stále chýba 40 km.